Klinika Implantologiczna

Witamy na stronie Kliniki implantologicznej. Jesteśmy nowoczesnym gabinetem stomatologicznym położonym w centrum Szczecina, który prowadzi lekarz z ponad dwudziestoletnim stażem – lek.stom. implantolog Paweł Dobosz.

Stworzyliśmy to miejsce bo naszą pasją jest nowoczesna stomatologia. Specjalizujemy się w implantologii i protetyce estetycznej, ale naszych Pacjentów i ich rodziny obejmujemy pełną opieką stomatologiczną.

Poczucie bezpieczeństwa oraz bezstresową przyjazną atmosferę staramy się zapewnić także poprzez profesjonalizm oraz ciepło i życzliwość naszych asystentek – pani Moniki , Iwony i Agnieszki. Stabilny i niezmienny od kilkunastu lat zespół oraz stosowanie najnowocześniejszych technologii gwarantują najwyższą jakość usług.

Dlatego też oferujemy leczenie z wykorzystaniem najwyższej jakości sprzętu , a w tym specjalistycznego oprogramowania EasyGuide, które umożliwia wirtualne planowanie leczenia implantologicznego. Stosowane są tylko sprawdzone rozwiązania, materiały oraz implanty znanych, renomowanych firm.

Dostęp do najnowszych technologii diagnostycznych i materiałowych wymaga od lekarzy nieustannego kształcenia i rozwijania umiejętności zatem cały zespół systematycznie bierze udział w szkoleniach i kursach w kraju i za granicą.

Potwierdzają to liczne certyfikaty oraz przynależność do Towarzystw – International Congress of Oral Implantologists (ICOI), Deutsche Gesselschaft fur Orale Implantologie (DGOI), Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI oraz Polskiego Towarzystwa Endodontycznego.

Ciągle staramy się wdrażać sprawdzone nowinki techniczne – od 2013 roku wprowadziliśmy SMS-owe przypomnienia wizyt, powiadomienia o okresowych wizytach kontrolnych oraz możliwość rejestracji internetowej, by jeszcze bardziej ułatwić Państwu kontakt i współpracę z nami.

Lek. stom. Paweł Dobosz jest członkiem elitarnego International College of Dentist z siedzibą w Waszyngtonie a przez blisko 10 lat piastował funkcję sekretarza Polskiego Stowarzyszenia Stomatologii Kosmetycznej ArtOral. Jest także konsultantem implantologicznym amerykańskiej firmy Keystone Dental.

Uzupełnienia protetyczne dla naszych pacjentów, od kilkunastu lat, wykonuje czołowe, polskie labolatorium „Inter-dent”. Nasze kompetencje potwierdza akredytacja Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego i certyfikacja największego światowego koncernu stomatologicznego – Dentsply-Friadent USA oraz autoryzacja Keystone Implants System USA.

Paweł Dobosz został w 2013 roku członkiem Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej PASE – elitarej organizacji skupiającej niespełna 70 stomatologów z całej Polski.

Kiedy, w 1998 roku otwieraliśmy naszą praktykę, naszym celem nie było stworzenie kolejnego gabinetu dentystycznego, ale miejsca w którym znajdą Państwo pełne rozwiązanie swoich problemów zdrowotnych oraz poczują się bezpiecznie i komfortowo.

Tą misję staramy się konsekwentnie realizować każdego dnia.

lek. stom. implantolog Paweł Dobosz